JAK SPRAWDZIĆ SAMOCHÓD PRZED ZAKUPEM?

Chcąc kupić wymarzony samochód używany, warto dokładnie go sprawdzić.

Wstępnie można sprawdzić auto po numerze VIN na stronach oferujących raporty np. www.autobaza.pl czy www.autodna.pl.

Warto również skorzystać z rzeczoznawców oferujących swoje usługi w tym zakresie, gdzie za stosunkowo niewielką kwotę, mamy pewność, że auto, po które chcemy jechać często na drugi koniec kraju, jest tego warte.

Ilość takich ofert w internecie jest duża i wpisując odpowiednią frazę z łatwością znajdziesz odpowiednią osobę w danym regionie. Jeśli planujesz sprawdzić auto w rejonie dolnego śląska, osobiście polecam usługi Jarosława Sorotiuka, który oferuje swoje usługi w Jeleniej Górze i okolicach.

Jeśli planujesz zakup auta sprowadzonego np. ze Szwecji, warto skorzystać ze strony: www.car.info, gdzie po wpisaniu szwedzkiego numeru rejestracyjnego, otrzymamy raport o wypadkowości czy ilości właścicieli.

Jeden komentarz

  1. 30 czerwca 2020
    Reply

    Zawsze warto korzystać z pomocy specjalistów. Choć czasem usługa jest nieco droższa niż byśmy skorzystali z pomocy kogoś innego lub samemu podejmowali się działania, to zwykle potrafi uchronić przed kosztowniejszymi konsekwencjami.
    PS. Dzięki za przydatny wpis! Zakup sprowadzanego samochodu z zagranicy może być wyzwaniem i niekiedy “zasadzką”. Zatem dobrze jest sprawdzić wcześniej historię pojazdu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *