Gwiezdne Wojny cdn?

Ostatnio wybrałem się z synem do kina na najnowszą część Gwiezdnych Wojen. Jako że za młodu, a także i obecnie lubię tę serię z wypiekami na twarzy poszedłem obejrzeć najnowsze dzieło wyreżyserowane przez J.J. Abrams-a znanego m.in. z takich dzieł jak  Mission: Impossible 3 czy W ciemność. Star Trek.

Po wejściu na salę kinową i obejrzeniu 30 minut reklam różnorakiej treści rozpoczął się seans. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie moje (może wygórowane) oczekiwania, co do kolejnego „odcinka”. Niestety w moim mniemaniu zarówno 3D pokazane w filmie, jak i fabuła nie były górnych lotów. Całości słabego filmu dopełniał Kylo Ren grany przez Adama Driver-a. Według mnie ta postać była bez wyrazu, bez wyraźnej charyzmy którą miał, w poprzednich odcinkach, grany przez Jamesa Earla Jonesa, Darth Vader…

Całe szczęście scenarzyści w taki sposób zakończyli 7 część sagi, aby mogła powstać kolejna, ósma już części – na co nie ukrywam bardzo liczę.

Mimo wszystko zachęcam do obejrzenia filmu i wyrobienia sobie własnego zdania na jego temat. Możecie również podzielić się swoją opinią poniżej.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *